Kim jesteśmy
Zajmujemy się sprzedażą zagranicznej turystyki wyjazdowej przez internet. Dostarczamy ofertę najlepszych  i sprawdzonych touroperatorów, którzy gwarantują wysoką jakośc wypoczynku naszych klientów.
Jesteśmy polskim odpowiednikiem brytyjskiego serwisu bestsunholidays.co.uk, należącego do Media and Net Invest Group.
Dokonujemy wyboru ciekawych, a zarazem korzystnych cenowo, wyjazdów. Korzystamy przy tym m.in. z propozycji Travelplanet - lidera w sprzedaży wycieczek zagranicznych przez internet., oraz easygo.pl, dzięki któremu mamy dostęp do 500 000 ofert wyjazdowych każdego dnia, sprzedawanych również telefonicznie.


Co sprzedajemy
Proponujemy zarówno zintegrowane  pakiety turystyczne, jak i sprzedawane osobno miejsca hotelowe i bilety lotnicze - dla tych, którzy lubią swoje wakacje skonstruowac samemu.
Podstawowe znaczenie ma dla nas zadowolenie klienta. Nasz zespół składa się z ludzi, którzy polecają dane kierunki dzięki swojemu doświadzceniu na rynku turystycznym. Wybierają oni dla naszych klientów propozycje touroperatorów najbardziej godnych zaufania, stabilnych finansowo.


Jak działamy
Na naszych stronach klient dokonuje wyboru interesującej go oferty, nastepnie jest przekierowywany do programu danego touroperatora i formularza zamówienia. Tutaj dokonuje zakupu. Nie pobieramy żadnych opłat za nasze usługi, a ceny poszczególnych ofert na naszych stronach nie różnią się od cen organizatorów.
W XXI wieku znaczną częśc zakupów w krajach rozwiniętych, dokonuje sie przez internet. Również naszym celem jest dac klientowi możliwośc dokonania zakupu bez wychodzenia z domu. Bez kolejek, w spokoju, mając dowolna ilośc czasu na przemyślenie oferty.
Zapraszamy do wyszukiwania i rezerwacji najlepszych ofert!

                                                             ___________________________________________

                                                                                       O nas   Kontakt

                                                              Wszelkie prawa zastrzeżone Media and Net Invest, UK

 


rowery - górskie, rowery
Make a Free Website with Yola.