POLECAMY                                                                                        

Hotel Selvamar

Hiszpania, Costa Brava, Lloret de Mar, Selvamar

Zakwaterowanie: Hotel Selvamar***
pokój 2-osobowy i inne
wyżywienie: śniadania lub HB
dojazd: autokar

Wi-fi, duży basen, siłownia, animacja dla dzieci i dorosłych
Tenis, golf i inne sportyPrzykładowe ceny:

wycieczka 9 dni od 859 zł

Rezerwuj

Hotel Sirocco

Hiszpania, Costa Blanca, Bemaldamena. Hotel Sirocco

Zakwaterowanie: pokój 2-osobowy i inne opcje
wyżywienie: śniadania, HB, All
dojazd: samolotem z Warszawy-Modlina

Wi-fi, sauna, spa, łaźnia turecka i hammam
Fitness/silownia
Animacja


Przykładowe ceny:
pobyt 7 dni od 1219 zł, 14 dni od 2029 zł

Rezerwuj

 
Booking.com

______________________________________________________________________________________________________

Booking.com

Kraj ten oferuje różnorodność krajobrazów i bogate możliwości turystyczne. Od Wysp Kanaryjskich, poprzez Hiszpanię kontynentalną, po Baleary - wszędzie jest gdzie wypocząć i co pozwiedzać. To jeden z największych krajów europejskich, o bogatej historii i co za tym idzie bogactwie zabytków datujących się jeszcze od czasów rzymskich.

To jednocześnie kraj typowo południowy. Palmy, piaszczyste ciepłe plaże, w restauracjach owoce morza i wino - to wszystko kojarzy się z Hiszpanią.Wyspy Kanaryjskie leżą naprzeciw zachodniego wybrzeża Afryki, stąd i bardzo korzystny klimat. Spędzić wakacje w Hiszpanii można praktycznie przez cały rok. Podobnie jak w Hiszpanii właściwej, nie brak tu jednak nawet i wysokich gór. Ale Kanary, to przede wszystkim plaże, sporty wodne i rozrywka. Warto wybrać którąś z mnie zatłoczonych wysp i miejscowości, a zakwaterować się nawet na kempingu.


Podobnie  i na stałym lądzie. Niekoniecznie trzeba spędzać wakacje w którym
ś z przypominających betonowe blokowiska (tylko w lepszym standardzie) kurortów Costa del Sol. Wciąż można znaleźć mniejsze hoteliki, czy wysokiej klasy campingi dużo bliżej i taniej, np. na Costa Brava. Tu dojedziemy samochodem, czy dolecimy samolotem do Gerony.

Jedna z najpopularniejszych w Europie destynacji turystycznych, to Baleary. Znane nie tylko z plaż, ale i znakomitych klubów i dyskotek, do których zjeżdżają się imprezowicze z całego kontynentu.
Wyspy mają również wartość historyczną, zwłaszcza dla nas. Na Majorce mieszkał kiedyś Fryderyk Chopin. Rok 2010 jest na Balearach rokiem Chopina.
 
Jak widać, Hiszpania, to nie tylko wypoczynek na plaży. Krótkich wakacji nie wystarczy na zwiedzenie tutejszych miast o prastarej historii. Madryt, Barcelona, Walencja itd. oferują niezapomniane wrażenia... Nie tylko zresztą dla wielbicieli historii, ale i dla fanów futbolu. Tutejsze imponujące stadiony goszczą przecież czołowe zespoły świata.
 

 

 

 
                                                       ______________________________________________

                                                           Wszelkie prawa zastrzeżone Media and Net Invest, UK
Make a Free Website with Yola.