Zarezerwuj             

 

Proponujemy Państwu wypoczynek w Hajduszoboszlo, miejscu słynnym z rewelacynych basenów termalnych i mnóstwa rozrywek dla turystów.

Mamy tutaj do dyspozycji wygodną Villę "Ustronianka".

Nasz dom znajduje się w odległości 120m od termalnego kąpieliska (w porze zimowej do północnego wejścia jest około 230m). Na gości czeka m.in. pięć komfortowych apartamentów.

Dzięki temu, że obiekt jest nieduży potrafimy stworzyć miłą, rodzinną atmosferę, w której nasi Goście wspaniale się czują.

Każdy apartament posiada osobną łazienkę i aneks kuchenny, część apartamentów ma własny balkon. Telewizor (TV-SAT) jest wyposażeniem dodatkowym pokoi.

W aneksie kuchennym są naczynia, oraz do dyspozycji lodówka z zamrażarką.
Część pokoi posiada klimatyzację (płatna dodatkowo)

Ogród dostępny jest tylko dla naszych Gości, parkowanie możliwe bez dodatkowej opłaty.


______________________________ 

 

      Wczasy na Węgrzech    


dają wiele atrakcyjnych opcji spędzenia czasu i wypoczynku. Zwiedzanie Budapesztu
i innych pięknych miast, to jedna z możliwości. Wakacje nad Balatonem,
to kolejna popularna opcja. My jednak proponujemy wypoczynek w Hajduszoboszlo, korzystanie z uzdrawiających źródeł i typowo
wakacyjnych atrakcji.

Węgry słynnne są z ciepłych źródeł,
a tutaj znajduje się ich szczególnie dużo. Ale Hajduszoboszlo obecnie daje
możliwo
ść wypoczynku dla tych, którzy po prostu
chcą rozrywki i zabawy w ciepłym węgierskim, klimacie.
Kryte kąpielisko lecznicze czynne jest
przez cały rok codziennie od godziny 7.00 do 19.00. Od 1 maja do 30 września czynne jest odkryte kąpielisko, rozciągające się na 30 hektarach terenów zielonych. Spośród naszych trzynastu basenów, z których wszystkie bez wyjątku cieszą się ogromną popularnością, każda grupa wiekowa znajdzie najodpowiedniejszy dla siebie. Największą sensacją kompleksu jest "śródziemnomorska plaża" nad brzegiem największego wybudowanego basenu Europy Środkowej. Do stworzenia śródziemnomorskiej atmosfery przyczynia się piaszczysty brzeg, statek piracki,
latarnia morska i promenada palmowa.

Na terenie kąpieliska odkrytego znajduje się AQUAPARK, do którego wstęp umożliwia wykupienia całodniowego biletu lub dwugodzinnych opasek na ramię.

Tym naszym gościom, którzy ukończyli 12 lat, oferujemy 9 różnych zjeżdżalni (czterotorową zjeżdżalnię wyścigową, kamikadze, hydro-rurę, "czarną dziurę", szaloną rzekę, olbrzyma, Niagarę, big hole, twister), których łączna długość przekracza 1 km .

Dzieci poniżej 10 lat korzystać mogą z mini-zjeżdżalni, "wodnego zamku" i rwącej rzeki", a skończywszy 10 lat - z pisemną zgodą rodziców lub opiekunów - mogą wypróbować nawet olbrzymie zjeżdżalnie. 

                                    _______________________________________________________________

Biuro Usług Turystycznych Ustronianka
NIP: 548-000-26-21
Brody 19, 43-450 Ustroń_______________________________________________

  Wszelkie prawa zastrzeżone Media and Net Invest, UK

Make a Free Website with Yola.