POLECANE WYCIECZKI                                                                                              

Kenia, Diani Beach, Hotel Papillon Lagoon Reef***

Zakwaterowanie: pokoje 2-os.
wyżywienie: All Inclusive
dojazd: samolot (wylot z Warszawy i innych miast)

Przykładowe ceny:
pobyt 7 dni od 4065 zł
pobyt 14 dni od 5243 zł


Rezerwuj

 

_______________________________ 

Sri Lanka, Waduwa, Hotel Blue Water**** 

Zakwaterowanie: pokoje 2-os.
z dostawką
wyżywienie: śniadania i obiadokolacje lub All
dojazd: samolot

Przykładowe ceny:
pobyt 7 dni od 5718 zł
pobyt 15 dni od 7228 zł

Rezerwuj

 

______________________________ 

Booking.com
Booking.com

To miejsce dla tych, którzy pragną wybrać się na wakacje marzeń, wyjazd życia, wczasy w tropikach.

Wycieczki zagraniczne na pozór wydają się niedosiężne dla przeciętnego turysty, Rzeczywiście, początkowe koszta przewyższają opłaty za np. biwak w Polsce. Jednak, często później na miejscu, okazuje się, że wydajemy mniej, niż podczas wczasów krajowych, czy europejskich.
Za to jakie wrażenia!
Obecnie prawie cały świat jest w naszym zasięgu. Można jednak wyliczyć kilka propozycji szczególnie korzystnych dla polskiego turysty. Ze względu na piękne krajobrazy, dostępność usług i zaopatrzenia, stan bezpieczeństwa, ceny itp.

Na kierunku azjatyckim będzie to bez wątpienia Tajlandia. Kraj tropikalny, z pięknymi plażami i ciekawą kulturą. Odległy, ale dostaniesz się tutaj łatwo i często korzystając z dobrych dealów cenowych. Nie bez znaczenia jest smakowita kuchnia, której specjały sprzedawane są często na ulicy w przystępnych cenach.

 


Kraj polecany na Karaibach, to Dominikana. Kraj ten zdecydowanie różni się od sąsiedniego Haiti - również poziomem bezpieczeństwa, a turystyka tutaj, to jedna z ważnych gałęzi gospodarki. Zarówno karaibskie, jak i atlantyckie wybrzeże Dominikany oferuje przyjeżdżającym turystom doskonałe warunki do wypoczynku i spędzenia niezapomnianych wakacji. Jej kurorty: Punta Cana, Playa Dorada, Santo Domingo i Cabarete są powszechni znane w turystycznym świecie i stoją na wysokim poziomie.

Afryka, to kontynent, który od dzieciństwa kojarzy nam się z egzotyką. Słonie, żyrafy, lwy, sympatyczny Murzynek Bambo - to tu.
Większość z nas zna śródziemnomorskie kurorty północnej Afryki. Dalsza część kontynentu kojarzy się z biedą, wojnami, malarią. Ale jest kraj, który można polecić. To Gambia. I choć tu tez niebogato, to poziom bezpieczeństwa wydaje się wyższy, niż w Polsce, czy Wielkiej Brytanii. Hotele często skromne, ale zadbane i położone przy przepięknych, szerokich, piaszczystych plażach. I to tylko o 6 godzin lotu z Europy!  

______________________________________________

                                                               Wszelkie prawa zastrzeżone Media and Net Invest, UK

 

Make a Free Website with Yola.