POLECANE WYCIECZKI                                                                                    

 


Słowacja, Poprad, Hotel Aquacity

Pokoje 2-osobowe
Dojazd: własny
Wyżywienie:
śniadania i obiadokolacje (HB)

Dla rodzin z dziećmi
Aqupark (w cenie)
Basen odkryty, basen kryty, zjeżdżalnie wodne
Fitness / siłownia,
Sporty zimowe

Ceny od 1318 zł za 6 dni

Rezerwuj
___________

 


Węgry, Siofok, Hotel Azur


Pokoje 2-osobowe
Dojazd: własny
Wyżywienie:
śniadania i obiadokolacje (HB)

Parking,
Dla rodzin z dziećmi, Klimatyzacja
Fitness / siłownia, Basen odkryty, Basen kryty, Rowery, Sport

Ceny: od 878 zł za 7 dni
1700 zł za 14 dni
 

Rezerwuj
_____________
Booking.com

Ci, którzy nie lubią dalekich podróży, znajdą wiele ciekawego u naszych bliższych sąsiadów. Bez względu na to, w którą stronę się zwrócisz, znajdziesz coś godnego zwiedzania zwiedzania lub ciekawe miejsca wypoczynkowe.

Wycieczka do Pragi, to wyjazd modny także wśród zachodnich turystów. Stolica Czech, to miasto urokliwe, pełne zabytków, modnych lokali, ale i tradycyjnych piwiarni. Dotrzesz tu za umiarkowane pieniądze, nawet po kilkugodzinnej podróży samochodem i wciąż znajdziesz stosunkowo tanie miejsca noclegowe - zwłaszcza jeżeli zdecydujesz się na pobyt ciut dalej od centrum.

W Pradze jest wiele do zobaczenia, ale wymieńmy choćby Most Karola, który pełni rolę deptaka; Hradczany - zamek, an którym mieszka obecnie prezydent, Złotą Uliczkę - urokliwe miejsce zabudowane miniaturowymi, kolorowymi domkami; piwiarnię U Fleku, czy miejsca takie jak Rynek Starego Miasta lub Mala Strana.

_______________________________________________________________________

 

_____________________________________________________________________

Wczasy na Słowacji, również oferują nam wiele ciekawych atrakcji. Oczywiście, zimą można tu skorzystać ze wspaniałych terenów narciarskich.  Jednak chyba najpopularniejsza ostatnio słowacka atrakcja, to gorące źródła i baseny termalne. Są tu obiekty zarówno kryte, jak i na otwartym powietrzu. Można z tych obiektów korzystać w celach zdrowotnych, jak i po prostu dla rozrywki. Polecamy Aquapark Tatralandia. Ci, którzy w lecie chcą popływać w normalnej wodzie, mają do dyspozycji Zemplińską Śiravę -zbiornik wodny, nazywany Słowackim Balatonem.

Jeszcze bardziej na południu, na Węgrzech czeka prawdziwy Balaton, chyba najpopularniejsze jezioro w Europie. Węgrzy poza tym również oferują kąpiele termalne.Wypada tez zwiedzić Budapeszt. W nim m.in.: budynek Parlamentu, renesansowy Zamek Królewski, pozostałości rzymskiego miasta Aquincum, czy pozostałe po Turkach łąźnie.
Węgry, to również fantastyczna kuchnia, z dużą ilością papryki! 

 

 

 
 
                                                    ______________________________________________

                                                           Wszelkie prawa zastrzeżone Media and Net Invest, UK
Make a Free Website with Yola.